در دنیای امروز کوادکوپتر ها جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند. کاربرد کوادکوپتر ها در امور صنعتی، ترابری، خدمات پزشکی و … هر روز پررنگ تر از گذشته می شود. کوادکوپتر ها در دنیای سرگرمی هم نقشی بسیار پررنگ و برجسته دارند. جوانان و نوجوانان زیادی در سرتاسر جهان شیفته این سرگرمی جذاب شده و هر روز به تعدادشان افزوده می شود. همچنین امروزه در دورهمی ها و تفریحات در فضای باز خانواده ها، کوادکوپتر ها جهت ضبط فیلم های یادگاری مورد استفاده قرار گرفته و کاربرد ویژه ای پیدا کرده اند. در شرایطی که هر روز بر تعداد کاربران این دستگاههای جذاب افزوده می شود، خرید کوادکوپتر تبدیل به یکی از چالشهای کاربران شده است. تنوع بالای کوادکوپتر ها در مدلها و برند های مختلف کار را برای انتخاب بهترین کوادکوپتر سخت کرده است. همکاران ما در تیم فنی ایران سایما با جع آوری و تست مدلهای مختلف کوادکوپتر ها اطلاعات مفیدی را در این زمینه جمع آوری کرده اند که می تواند کمک شایانی در انتخاب بهترین کوادکوپتر به کاربرانی که به دنبال خرید این دستگاه ها هستند، بدهد. در این مطلب سعی شده تا بهترین مدلهای کوادکوپتر در رنجهای مختلف قیمتی را به شما عزیزان معرفی کنیم. انتخاب این مدلها حاصل بررسی تخصصی تیم فنی ایران سایما در کنار بررسی بازخوردهای مشتریان و کاربران مدلهای مختلف این پرندگان جذاب می باشد.

بهترین کوادکوپتر

ویژگیهای بهترین کوادکوپتر

شما جهت پید اکردن بهترین کوادکوپتر در قدم اول نیازمند آن هستید تا انتظارات خود را از این دستگاه مشخص کنید. به عنوان مثال دوربین دار بودن یا بدون دوربین بودن کوادکوپتر ها نقش زیادی در هزینه تولید و قیمت این دستگاه ها دارد. رنج قیمت کوادکوپتر های بدون دوربین حدود  ۱ تا ۳ میلیون می باشد. قیمت نهایی کوادکوپتر های بدون دوربین بسته به برند این دستگاه ها و امکاناتی نظیر امکانات کنترلی موجود در آنها تعیین می شود. کوادکوپتر های دوربین دار قیمت بالاتری دارند. رنج قیمت این دسته از کوادکوپتر ها از ۲.۵ میلیون تا بیش از ۵۰ میلیون تومان می باشد. برند کوادکوپتر، امکانات کنترلی و کیفیت دوربین از مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت این دسته از کوادکوپترها می باشند. پس مشخصا اولین عامل در انتخاب بهترین کوادکوپتر تعیین دوربین دار بودن یا بدون دوربین بودن آن است. اگر هدف اصلی شما در خرید کوادکوپتر استفاده از دوربین آن است حتما باید مدلهای دوربیندار را مورد بررسی قرار دهید. اما اگر هدف شما صرفا لذت بردن از پرواز کوادکوپتر و مهارت در کنترل این پرندگان جذاب است، می توانید کوادکوپتر های بدون دوربین را مورد بررسی قرار بدهید. همچنین درصدی از کاربران کوادکوپترها که قبلا تجربه کار با این پرندگان را نداشته اند، ترجیح میدهند برای شروع کار با این دستگاه ها مدل پایین رده تر و بدون دوربین را انتخاب کنند تا با خیالی آسوده تر از آسیب دیدن دستگاه، مهارت پرواز با کوادکوپتر را فرا بگیرند. برای این دسته از افراد هم داشتن دوربین امتیازی در انتخاب بهترین کوادکوپتر نخواهد داشت.

بهترین کوادکوپتر

نقش برند در انتخاب بهترین کوادکوپتر

در دنیای امروز کمپانی های بزرگ پیشتاز در صنعت کوادکوپتر، پهباد و هلی شات، رقابت سنگینی در داشتن سهم بیشتر در این بازار دارند. از معروف ترین و شناخته شده ترین این کمپانی ها می توان به SYMA و DJI و MJX اشاره کرد. هر سه این برندها برای طرفداران این پرندگان در سرتاسر دنیا کاملا شناخته شده و محبوب هستند. اما در بین این برند ها احتمالا بیشتر از همه نام برند SYMA برایتان آشنا باشد. سایما در سالهای اخیر گوی سبقت را از رقبای خود ربوده و تبدیل به برندی پیشتاز در زمینه سرگرمی های پروازی شده است. ویژگی برجسته محصولات این برند داشتن ارزش خریدی بالا در تمام رنجهای قیمتی می باشد. هر مبلغی که برای خرید کوادکوپتر خود کنار گذاشته باشید، مدلهای اراِه شده توسط برند سایما در آن رنج قیمت امکانات و کیفیتی بسیار بالاتر از دیگر برند ها به شما ارائه می دهد. اگر به دنبال انتخاب بهترین کوادکوپتر هستید و کاربری شما از این دستگاه بسیار حرفه ای می باشد میتوانید بسته به کاربری مورد نظرتان دستگاه های برندهای دیگر را هم مورد بررسی قرار دهید. استودیوهای حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری جزو این دسته هستند. اما اگر کاربری شما از کوادکوپتر عمومی می باشد، برای انتخاب بهترین کواد کوپتر، گزینه طلایی شما بررسی محصولات برند سایما می باشد. سایما چه در بین کوادکوپتر های بالارده و چه در بین کوادکوپترهای میان رده گزینه ها و مدلهای بسیار مناسبی را به بازار ارائه داده است. در کشور ما ارزش خرید کوادکوپتر های برند سایما بواسطه هزینه های باربری خیلی پایینتر به نسبت دیگر برندها، به شکل مضاعفی افزایش پیدا میکند. همچنین با توجه به برقراری مبادرات تجاری ایران با کشور چین در شرایط فعلی، با خرید محصولات این برند نگرانی بسیار کمتری جهت خدمات پس از فروش این محصولات و تامین قطعات آن خواهید داشت.

بهترین کوادکوپتر

معرفی بهترین کوادکوپتر های بدون دوربین

اگر شما از آن دسته از کاربرانی هستید که دوربین دار بودن کوادکوپتر برای شما امتیازی محسوب نمی شود، گزینه های متفاوتی به عنوان بهترین کوادکوپتر برای شما وجود خواهد داشت. اولین و مشهورترین مدل این دسته از کوادکوپتر ها مدل SYMA-X5-EXPLORE خواهد بود. این دستگاه ها یکی از محبوب ترین محصولات سایما می باشد. دوام بسیار عالی و قیمت مناسب از مهمترین ویژگیهای این دستگاه می باشد. اگر مایل به ورود به دنیای سرگرمی های پروازی و کوادکوپتر ها هستید و مایلید با حداقل هزینه خریدی راضی کننده داشته باشید، بدون شک X5-EXPLORE سایما می تواند گزینه ای بسیار عالی به عنوان بهترین کوادکوپتر برای شما باشد.

بهترین کوادکوپتر

مشاهده توضیحات بیشتر و ویدئوی محصول

و اما اگر به دنبال بیشترین راحتی در کنترل و بالاترین پایداری در بین کوادکوپترهای بدون دوربین هستید مدل SYMA-X23 می تواند گزینه ای بسیار عالی برای شما باشد. این دستگاه می تواند بواسطه امکانات مناسبی که روی آن نصب شده و در کنار قیمت مناسب انتظارات شما را برآورده کرده و پروازی راحت و روان را برای شما فراهم کند.

بهترین کوادکوپتر

مشاهده توضیحات بیشتر و ویدئوی محصول

در جدول زیر می توانید ویژگیهای بهترین کوادکوپتر های بدون دوربین که در بالا به آنها اشاره کردیم را بررسی و مقایسه کنید:

X23

x5-explore

خرید پهباد
۲۲*۲۲ ۳۱*۳۱ ابعاد با گارد محافظ
سفید سفید رنگ
۵۰۰ Mah

۸ دقیقه

۵۰۰ Mah

۸ دقیقه

باتری

مدت پرواز

۱۰۰ متر ۹۰ متر برد پروازی
دارد دارد سنسور ژیروسکوپ ۶ محوره
ندارد ندارد دوربین
دارد ندارد تیک آف و لندینگ خودکار
دارد ندارد تنظیم ارتفاع خودکار

  

 

 

 

 

معرفی بهترین کوادکوپتر های دوربین دار

اگر به دنبال پیدا کردن بهترین کوادکوپتر هستید و مایلید که پرنده شما قابلیت ضبط تصاویر و فیلمبرداری داشته باشد، تیم فنی ایران سایما می تواند ۲ پیشنهاد طلایی را به شما ارائه کند. اولین پیشنهاد ما به کاربران مدل SYMA-Z3 هست. ویژگی برجسته این دستگاه داشتن طراحی زیبا ، به روز و جدید می باشد. از دیگر مزیت های این محصول جذاب قابلیت تاشو بودن آن است. این ویژگی باعث حمل و نقل بسیار راحت این دستگاه می شود. ویژگیهای ذکر شده در کنار انواع امکانات کنترلی قوی نصب شده روی این کوادکوپتر، باعث شده تا این مدل تبدیل به یکی از پرفروش ترین و جذاب ترین دستگاه های میان رده کمپانی سایما شود.

 

بهترین کوادکوپتر

مشاهده توضیحات بیشتر و ویدئوی محصول

اگر تجربه پرواز با کوادکوپتر ها را داشته باشید، می دانید یکی از چالشهای هدایت این پرندگان نبود دید کافی روی دستگاه می باشد. سایما در طراحی مدل SYMA-X5UW از رنگ قرمز استفاده کرده است. داشتن رنگ قرمز میتواند در شرایط خاص مثل تابش نا مناسب نور، دید بهتری به شما در کنترل کوادکوپترتان بدهد. این ویژگی در کنار امکانان مناسب کنترلی این مدل را به عنوان یکی از گزینه های مناسب برای خرید در بین بهترین کوادکوپتر ها مطرح می کند.

بهترین کوادکوپتر

مشاهده توضیحات بیشتر و ویدئوی محصول

 

در جدول زیر می توانید ویژگیهای بهترین کوادکوپتر های دوربین دار که در بالا به آنها اشاره کردیم را بررسی و مقایسه کنید:

z3

x5uw

۳۲*۳۲ ۳۲*۳۲ ابعاد با گارد محافظ
سفید قرمز رنگ
۱۵۰۰ Mah

۱۵ دقیقه

۵۰۰ Mah

۱۰ دقیقه

باتری

مدت پرواز

۱۵۰ متر ۱۰۰ متر برد پروازی
دارد دارد سنسور ژیروسکوپ ۶ محوره
دارد دارد دوربین
دارد دارد تیک آف و لندینگ خودکار
دارد دارد تنظیم ارتفاع خودکار

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *