کوادکوپتر حرفه ای (مشاوره خرید بهترین کوادکوپتر ها)

کوادکوپتر های حرفه ای برای اهداف مشخصی ساخته می شوند . این کوادکوپتر ها در دو نوع پیش ساخته و آماده به پرواز مانند برند DJI و دست ساز (نیازمند دانش رباتیک) تولید میشوند.
یکی از اهداف ساخت یا خرید کوادکوپترهای حرفه ای ، فیلمبرداری هوایی می باشد . به کوادکوپتر هایی که برای فیلمبرداری هوایی از آنها استفاده می گردد به اصطلاح هلی شات یا هلی کم نیز می گویند .
جذابیت فیلمبرداری هوایی باعث شده تا از هلیشات ها برای ساخت کلیپ های عروسی گرفته تا فیلم های سینمایی ، عوامل اکتشافی و گشت زنی منطقه ای و … استفاده گردد .
یکی دیگر از اهداف خرید کوادکوپتر های حرفه ای ، مبحث مسابقات سرعت یا به اصطلاح ریس می باشد که کوادکوپتر های ساخته شده برای ریس در مواردی می توانند سرعتی تا ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت داشته باشند .

مزایای کوادکوپتر های حرفه ای

مزایای کوادکوپتر های حرفه ای بسیار است ، از قدرت موتور گرفته تا عمر موتورهای براشلس و تایم پروازی بالاتر (بین ۱۶ تا ۲۵ دقیقه) و دقت پرواز و …

معایب کوادکوپتر های حرفه ای

همان گونه که در خصوص مزایای کوادکوپتر های حرفه ای سخن گفتیم ، این کوادکوپتر ها معایبی نیز دارند که مهم ترین آن قیمت بسیار بالای آنهاست (بالاتر از ۴ میلیون تومان در تاریخ نگارش مقاله) . همچنین هزینه تعمیرات آنها در صورت کرش کردن نیز هزینه قابل توجهی خواهد بود .

یک پیشنهاد

کوادکوپتر های سایما علاوه بر اینکه بسیاری از قابلیت های کوادکوپتر های حرفه ای را دارند ، هزینه بسیار پایینی نیز برای خرید و مبحث تعمیرات آنها وجود دارد . در صورتی که به کواد کوپتر ها علاقمند شده اید ، می توانید یکی از مدلهای نیمه حرفه ای سایما را خریداری کنید .

کوادکوپتر نیمه حرفه ای

برای مشاهده مدلهای نیمه حرفه ای سایما کلیک کنید 

اگر قصد شما خرید یک مدل حرفه ای می باشد نیز ، کواد کوپتر های سایما می توانند برای تمرین و یادگیری گزینه مناسبی باشند .

برای مشاهده مدلهای تمرینی کوادکوپتر سایما کلیک کنید .

1 دیدگاه برای “کوادکوپتر حرفه ای (مشاوره خرید بهترین کوادکوپتر ها)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *