کوادکوپتر ارزان

حراج!
در انبار موجود نمی باشد
حراج!
۱,۴۸۹,۰۰۰ تومان
حراج!
۱,۵۷۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۱,۳۹۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان

ایران سایما به عنوان نمایندگی رسمی سایما در ایران، مرجع انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کوادکوپتر های ارزان سایما می باشد. همان طور که می دانید، کوادکوپتر ها یکی از خاص ترین و جذاب ترین محصولات سرگرمی برای کودکان و بزرگسالان هستند.
به شما توصیه می کنیم در ادامه دلایل ارزان بودن کوادکوپتر های سایما را مطالعه نمایید و پیشنهادات ما را برای خرید این کوادکوپتر های ارزان بررسی کنید:

دسته بندی کلی کوادکوپتر ها

کوادکوپتر ارزان

به طور کلی کوادکوپتر ها به دو دسته تقسیم میشوند:

کوادکوپتر های حرفه ای (دارای موتور براشلس)

توجه نمایید موتور براشلس برای تغییر دور، از یک سیستم سرور استفاده می کند. این نوع موتورها قدرت، دقت و قیمت بالایی دارند. به همین دلیل امکان حمل بار بیشتر (مانند دوربین و باتری قوی تر) دارند. قیمت این محصولات در سال ۱۴۰۰ از ۱۴ میلیون تومان شروع شده و گاهی اوقات حتی به ۱۵۰ میلیون تومان نیز می رسد.

باید به شما بگوییم، علاوه بر قیمت بالا، دستگاه های حرفه ای برای استفاده شخصی مشکلات بسیاری همچون گرفتن مجوز و گواهینامه معتبر را دارند که مشکلات کمی هم نیستند!

• کوادکوپتر های نیمه حرفه ای (دارای موتور براش)

موتور براش برای تغییر دور، از سیستم تغییر ولتاژ ورودی استفاده می کند. این نوع موتورها قدرت زیادی ندارند ولی دقت مناسبی دارند و به شدت اقتصادی و ارزان هستند. (آنقدر ارزان که هر شخصی می تواند یکی از آنها را در خانه اش داشته باشد.)

همچنین این مدل ها برای پرواز احتیاجی به مجوز ندارند. پس با خیال راحت در هر محلی که دوست داشتید می توانید آنها را پرواز دهید و نگران توقیف و دردسرهای بعدی آن نباشید!!!

پس اگر به دنبال خرید کوادکوپتر ارزان و با کیفیت هستید، به شما برند سایما را توصیه می کنیم. کوادکوپتر های برند سایما، به سه دسته بندی مختلف تقسیم می شوند:

دسته اول کوادکوپتر های بدون دوربین: این دسته از کوادکوپتر ها بهترین گزینه برای یادگیری، تجربه پرواز و هدیه دادن هستند.
بهترین گزینه برای کودکان و نوجوانان ۶ تا ۱۸ سال.  این نوع از کوادکوپترها اکثرا ابعاد کوچکتر و وزن کمتری دارند و برای سرگرمی و تجربه کنترل کردن اجسام پرنده مناسب ترند. با توجه به اینکه وزن این مدل ها خیلی سبک هستند، با سقوط یا برخورد با موانع احتمالی آسیب کمتری خواهند دید (تقریبا ضد ضربه هستند) و این جذابیت خرید برای کودکان و افراد مبتدی را دو چندان می کند.

اگر تصمیم به خرید کوادکوپتر بدون دوربین و ارزان گرفته اید، پیشنهاد ما محصولات زیر می باشند:

حراج!
۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۱,۵۷۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۱,۴۸۹,۰۰۰ تومان
حراج!
۱,۳۹۰,۰۰۰ تومان

دسته دوم کوادکوپتر های دوربین دار: وجود دوربین به شما این امکان را میدهد که لحظات و خاطراتتان را به جذاب ترین و زیباترین حالت ممکن (آن هم از آسمان) ثبت کنید. این نوع از کوادکوپترها دوربین هایی با کیفیت مختلف دارند. هر چه وضوح تصویربرداری و دقت حسگر های دوربین کمتر باشد، به نسبت قیمت ارزان تری هم دارند. عکاسی با کوادکوپتر ها تجربه ای جدید و هیجان انگیز است.

اگر قصد خرید کوادکوپتر دوربین دار و ارزان قیمت را دارید، محصولات زیر را بررسی کنید:

حراج!
حراج!
۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان

دسته سوم کوادکوپتر هایGPS  دار: دیگر نیاز نیست نگران دورشدن کوادکوپتر در حال پرواز و گم شدن آن باشید. این کوادکوپتر با داشتن ماژول GPS احتمال گم شدن پرنده شما را به صفر می رساند و دارای ویژگی های بازگشت خودکار به خانه، سیستم خلبان خودکار (Autopilot)، قابلیت اندازه گیری ارتفاع و مسافت طی شده و… است. ویژگی ها و امکانات بیشتر این پرنده، به دلیل وجود برد GPS، آن را حرفه ای تر میکند و قیمت این کوادکوپتر را کمی افزایش میدهد. (ولی همچنان از کوادکوپتر های ارزان به حساب می آید.)

اگر قصد خرید کوادکوپتر دارید و قابلیت GPS برای شما اهمیت دارد، محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهیم:

حراج!
۹,۳۰۰,۰۰۰ تومان
حراج!
حراج!
۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۵,۹۰۰,۰۰۰ تومان

نتیجه گیری

قیمت کوادکوپتر ها به نسبت ویژگی، مشخصات و اصالت آنها تعیین میشود. کوادکوپتر های متفرقه و غیر برند حتی با داشتن قیمت ارزان، ارزش خرید ندارند زیرا نداشتن کیفیت مناسب باعث بوجود آمدن مشکلات فنی میشود و از آنجایی که این محصولات متفرقه هستند، هیچ گونه پشتیبانی فنی و ارائه خدماتی برای آنها وجود ندارد.

اگر قصد خرید کوادکوپتر ارزان و با کیفیت را دارید، بهتر است نگاهی به کوادکوپتر های منتخب ایران سایما بیاندازید.

مشاهده همه محصولات

سوالات متداول

کوادکوپتر ارزان اصلا به درد میخوره؟

بستگی داره! اگر یک کوادکوپتر ارزان با کیفیت و برند معتبر تهیه کنید قطعا برای استفاده شخصی بهتر از یک کوادکوپتر حرفه ای برای شما کار خواهد کرد. فقط باید حتما از خدمات پس از فروشش مطمئن باشید.

آیا کوادکوپتر ارزان زود خراب میشه؟

جواب این سوال یک کلمه است: نه
کافیه یک دستگاه ارزان از برند خوب بخرید. چون دستگاه های ارزان پیچیدگی و وزن کمتری از دستگاه های حرفه ای دارند، قطعا آسیب کمتری در برخورد با اشیائ دیگر خواهند دید. در ضمن قطعات یدکی کوادکوپترهای ارزان بسیار ارزانتر و هزینه تعمیر آنها کمتر خواهد بود.

قیمت کوادکوپتر ارزان چقدره؟

کوادکوپتر های ارزان در مدلهای بدون دوربین از قیمت ۱ میلیون تومان شروع شده و در مدلهای نیمه حرفه ای به ۶ میلیون تومان نیز می رسد.