امروزه بیش از هر زمان دیگری توجه مردم دنیا به خرید هلی شات ها جلب شده است. هلیشات را با نامهای دیگری مثل پهباد یا کوادکوپتر دوربین دار هم می شناسند. هلی شات ها معمولا به منظور عکس برداری و فیلمبرداری هوایی و حرفه ای مورد استفاده قرار میگیرند. هرچند بیشتر استفاده کنندگان از این دستگاه های جذاب بطور تفریحی از آنها استفاده می کنند. استفاده از هلی شات مخصوصا در بین جوانان و نوجوانان در سرتاسر دنیا بسیار رایج شده و خیلی از علاقمندان به تفریحات هیجان انگیز را به خود جذب کرده است. امروز مسابقات هلی شات هم بطور حرفه ای در دو دسته پرواز داخل ساختمان و ریس هم برگزار می شود و علاقمندان زیادی را مجذوب این رشته کرده است.

کار کردن با هلیشات ها بسیار جذاب و لذت بخش است. گردشگران و طبیعت گردان یکی از کاربران حرفه ای هلیشات ها می باشند. با استفاده از این دستگاه می توان تصاویر و ویدئوهای بسیار جذاب و بکری از طبیعت و حیات وحش تهیه کرد. همچنین طبیعت گردان می توانند به کمک هلی شات و تصویر برداری از ارتفاع، از وضعیت مسیر خود در طبیعت آگاهی بیشتری کسب کنند.

یکی از مسائل مهمی که ذهن علاقمندان به هلیشات را به خود مشغول کرده است بررسی مدلها، برندها و انتخاب مدل مناسب جهت خرید هلی شات می باشد. تنوع زیاد مدلها و برندها خریداران هلیشات را سردرگم میکند.  کارشناسان ما در مجموعه ایران سایما اقدام به جمع آوری مطالب مهم و تعیین کننده در زمینه خرید هلیشات کرده اند تا کاربران این دستگاه های جذاب بسته به امکاناتی که از هلی شات ها انتظار دارند بتوانند بهترین و راضی کننده ترین انتخاب را داشته باشند.

حراج!
۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۸,۱۴۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۲,۶۹۰,۰۰۰ تومان۳,۲۹۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۶,۴۵۰,۰۰۰ تومان
۱۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان۱۳,۴۹۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۱۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان۱۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۱۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد
حراج!
۶,۸۳۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان

راهنمای خرید:

کوادکوپتر ارزان

قیمت تا ۳،۳۰۰،۰۰۰ تومان

راهنمای خرید:

نیمه حرفه ای

قیمت تا ۷،۹۳۰،۰۰۰ تومان

راهنمای خرید:

حرفه ای

قیمت بالای ۷،۹۳۰،۰۰۰ تومان

انتخاب برند هنگام خرید هلی شات

اولین قسمت در انتخاب هلیشات جهت خرید انتخاب برند آن می باشد. این محصولات توسط چندین کمپانی تولید کننده هلیشات در دنیا تولید می شوند که معتبر ترین های آنها سایما(SYMA)، DJI و MJX میباشند. محصولات هر یک از این برندها ویژگی های خاص خود را دارند. کمپانی سایما در بین برند های موجود بالاترین محبوبیت را در بین کاربران هلیشات در سرتاسر دنیا از شرق آسیا گرفته تا اروپا و آمریکا کسب کرده است. ویژگی برجسته هلیشات های برند سایما داشتن ارزش خرید بالا هست. با هزینه ای که شما در خرید محصولات این برند انجام می دهید معمولا امکانات، کیفیت و دوام به مراتب بالاتری نسبت به محصولات سایر برندهای تولید هلی شات دریافت می کنید. در ایران نیز محصولات برند سایما بسیار مورد توجه قرار گرفته و علاقمندان زیادی پیدا کرده است. اگر به دنبال خرید هلیشات هستید، پیشنهاد اول ما به شما محصولات برند سایما می باشد. با خرید هلی شات از برند سایما شما قطعا به نسبت هزینه ای که انجام داده اید، بیشترین امکانات و کیفیت را دریافت خواهید کرد.

موضوع مهم دیگری که در بررسی خرید هلی شات بسیار حائز اهمیت است، مهارت شما در کنترل و پرواز با این دستگاه ها می باشد. می توان هلی شات ها را از این جهت به دو دسته کلی دسته بندی کرد. در ادامه به توضیحات هر یک از این دسته ها می پردازیم:

خرید هلی شات

هلی شات ارزان و میان رده

اگر شما جزء افرادی هستید که مهارت و تجربه زیادی در پرواز با هلیشات ندارید، شاید گزینه شما برای خرید هلی شات یکی از دستگاه های ارزان قیمت تر باشد. از آنجا که نداشتن مهارت در کنترل هلیشات ها میتواند منجر به تصادفات شدید و یا سقوط هلی شات شود، توصیه ما به افراد مبتدی کار با هلیشات های میان رده تر می باشد. با خرید محصولات این دسته شما می توانید بدون نگرانی و استرس مهارت پرواز با این سرگرمی های جذاب را یاد بگیرید. امروزه در بین مدلهای میان رده و حتی پایین رده هلیشات هم امکاناتی نظیر پروازخودکار، قابلیت مسیردهی و تنظیم ارتفاع وجود دارد و شما میتوانید علاوه بر تمرین مهارتهای کنترل دستگاه از امکانات ویژه تری هم استفاده کرده و کنترل ساده و روان تری داشته باشید. در مجموع می توان گفت کاربران اصلی این دسته از هلیشات ها افرادی هستند که قصدشان از خرید هلی شات استفاده تفریحی و یا آموزشی است.

خرید هلی شات

هلی شات حرفه ای

مخاطب این دسته از هلی شات ها معمولا استودیوهای حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری هستند. تکنولوژی به کار رفته در این دسته از هلیشات ها بسیار پیشرفته تر بوده و از دوربینهای بسیار با کیفیت تری هم بهره می برند. اگر مهارت شما در کنترل هلیشات پایین است و یا کاربری شما از این دستگاه ها بیشتر جنبه تفریح و سرگرمی دارد، هلی شات های این دسته چندان انتخاب به صرفه ای برای شما نخواهند بود. هلیشات های حرفه ای دارای کیفیت پرواز مناسب و پایدار می باشند و هنگام فیلمبرداری یا تصویربرداری بدون هیچ لرزشی عمل می کنند. همچنین مدت زمان پرواز، سیستم بازگشت به خانه، موتور قوی تر و قدرت مانور بالاتر از ویژگیهای هلیشات های حرفه ای می باشد.

۱۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان۱۳,۴۹۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
حراج!
۱۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان۱۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۱۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
حراج!
۶,۸۳۰,۰۰۰ تومان

راهنمای خرید:

کوادکوپتر ارزان

قیمت تا ۳،۳۰۰،۰۰۰ تومان

راهنمای خرید:

نیمه حرفه ای

قیمت تا ۷،۹۳۰،۰۰۰ تومان

راهنمای خرید:

حرفه ای

قیمت بالای ۷،۹۳۰،۰۰۰ تومان

خرید هلی شات

در ادامه به بررسی امکانات مختلفی که هلیشات میتواند به آنها مجهز باشد یا نباشد می پردازیم. بررسی هر یک از این امکانات به شما کمک می کند تا بدانید چقدر میل و ترجیح برای داشتن آن امکانات در هلی شاتی که قصد خرید آن را دارید برای شما وجود دارد.

جنس بدنه هنگام خرید هلیشات

امروزه در تولید اکثر کوادکوپتر ها و هلیشات ها از جنس پلاستیک منعطف و ضربه پذیر استفاده می شود. چه استفاده تان از هلیشات تفریحی باشد و چه قصد خرید یک دستگاه کاملا حرفه ای را داشته باشید لازم است دستگاه شما از جنس پلاستیک منعطف ABS باشد. در این صورت نگرانی شما از آسیب دستگاهتان هنگام برخوردها و تصادفات احتمالی کمتر بوده و دستگاه با دوام تری خواهید داشت.

قدرت دوربین در خرید کوادکوپتر

قدرت و کیفیت دوربین در هلی شات از فاکتورهای مهم و تعیین کننده است. اگر قبلا آموزش کار با هلی شات و هدایت آن را دیده اید و در این زمینه حرفه ای شده اید، وقت آن است که سراغ دستگاهی با قدرت دوربین بالا و حرفه ای رفته و تصاویر با کیفیت و بینظیری را با این دستگاه ضبط کنید. اما اگر استفاده شما از هلی شات بیشتر جنبه تفریحی دارد و کیفیت تصاویر و فیلمهای ضبط شده برای شما اهمیت حیاتی ندارد، می توانید از هلیشات های با دوربین میان رده استفاده کنید. داشتن ویژگیهایی مثل لرزشگیر دوربین، مود تصویربرداری در شب و … ویژگیهایی هستند که ممکن است در هلیشات مورد نظر شما وجد داشته یا نباشند. با بررسی مشخصات هلی شات ها در توضیحات مجزای هر محصول می توانید به جزییات دقیق کیفیت دوربین و آپشن های دیگر تصویربرداری آن دستگاه اطلاع کسب کرده و هزینه خود را صرف امکانات ضروری و مطلوب خود کنید.

هلیشات

تنظیم خودکار ارتفاع

یکی از ویژگیهای مهم و حیاتی برای ابتخاب و خرید هلی شات داشتن قابلیت تنظیم ارتفاع خودکار است. این قابلیت با کمک سنسور بارومتر برای دستگاه شما فراهم می شود. داشتن این ویژگی دست شما را در هدایت و کنترل دستگاه مخصوصا هنگام فیلمبرداری بسیار باز تر کرده و جزء امکانات واجب و حیاتی هلی شات ها مخصوصا برای کاربری حرفه ای به حساب می آید. با کمک این این قابلیت شما می توانید هنگام فیلمبرداری مانورهای حرفه ای تر، دقیق تر و همچنین تمرکز بیشتری در کارگردانی مسیر حرکت هلیشات و فیلمبرداری داشته باشید.

خرید هلی شات

قابلیت دنبال کردن سوژه

یکی از ویژگیهای کاربردی دیگر هلی شات ها، داشتن قابلیت دنبال کردن خودکار سوژه می باشد. این قابلیت می تواند هنگام فیلمبرداری کار شما را برای دنبال کردن سوژه راحت تر کرده و تمرکز شما را صرف کارگردانی دقیق تر صحنه، زاویه فیلمبرداری و تصمیم گیری برای کاهش یا افزایش ارتفاع کند. این قابلیت در تمام هلیشات های حرفه ای که کاربری حرفه ای دارند وجود دارد. اما اگر استفاده شما از هلی شات جنبه تفریحی و یرگرمی دارد نیازی به داشتن این قابلیت در دستگاه خود نیستید.

خرید هلی شات

بررسی قابلیت چرخش دور سوژه هنگام خرید هلی شات

این قابلیت نیز مانند دنبال کردن سوژه در هلی شات های با کاربری حرفه ای حیاتی می باشد. همچنین برای اکثر گردشگرانی که کاربری آنها از هلی شات صرفا سرگرمی می باشد هم داشتن قابلیت حرکت دور سوژه مخصوصا در فیلمبرداری از طبیعت و حیات وحش بسیار جذاب و دلپذیر می باشد.

ارسال همزمان تصویر

قابلیت ارسال همزمان تصویر به شما کمک میکند تصویر دوربین هلی شات را همزمان با ضبط بطور مستقیم مشاهده کنید. این موضوع در فیمبرداری حرفه ای ضروری می باشد. چراکه فیلمبردار باید دقیقا از کادر فیلمبرداری خود آگاه بوده و به طور زنده آن را کنترل کند. به دلیل جذابیت بالای این ویژگی، امروزه در اکثر مدلهای هلیشات با کاربری سرگرمی هم داشتن قابلیت ارسال همزمان تصویر گنجانده می شود. نمایش همزمان تصویر می تواند از طریق رادیو کنترل دستگاه و یا نماش روی صفحه تلفن همراه باشد.

خرید هلی شات

قدرت باتری هلی شات

قدرت باتری هلیشات میتواند یکی از عوامل اصلی و تعیین کننده در انتخاب و خرید هلی شات مورد نظر شما باشد. اگر کاربری شما حرفه ای باشد حتما باید هلی شات شما دارای باتری قوی با قابلیت شارژدهی بلند مدت را دارا باشد. اگر استفاده شما از هلی شات جنبه سرگرمی داشته باشد، می توانید بنا بر نوع استفاده و به دلخواه خود مدلهای دارای قدرت باتری بالاتر یا پایین تر را انتخاب کنید. همچنین کسانی که از این هلیشات ها در طبیعت گردی استفاده می کنند نیز باید ترجیح داشتن باتری قوی را در فاکتورهای خرید هلی شات خود بگنجانند. چرا که در طبیعت و مکانهایی که امکان شارژ کردن دستگاه وجود نداشته باشد، داشتن باتری قدرتمند ضروری می باشد.

امکانات و آپشن های متفرقه

تا اینجا امکانات کاربردی تر هلی شات ها را جهت خرید مورد بررسی قرار دادیم. هلیشات ها بسته به کاربرد و میزان حرفه ای بودن میتوانند امکانات متنوع دیگری هم داشته باشند. در اینجا به این امکانات اشاره میکنیم:

– قابلیت بازگشت به خانه

-مسیر دهی از روی نقشه

-هدلس مد

سیستم حفاظت از ولتاژ پایین

– …

برای آگاهی بیشتر راجب به این امکانات و کسب اطلاعات تخصصی بیشتر میتوانید مقاله ” راهنمای جامع خرید کوادکوپتر ” را مطالعه بفرمایید.

خرید هلی شات

اگر چه در نگاه اول جهت انتخاب مدل و خرید هلی شات چالشهای زیادی وجود دارد، اما با بررسی دقیق تر امکانات و ویژگیهای هلیشات ها، در نظر گرفتن امکانات مورد انتظار از هلی شات و در نظر گرفتن بودجه، می توان به انتخابی سنجیده، درست و راضی کننده رسید. همکاران ما در ایران سایما با پشتیبانی تمام وقت و مشاوره رایگان شما را در این مسیر همراهی کرده تا پروسه خرید هلی شات برای شما، بسته به امکانات و کاربری مورد نظر شما، راحت، دلپذیر و کاملا راضی کننده به سرانجام برسد.

راهنمای خرید:

کوادکوپتر ارزان

قیمت تا ۳،۳۰۰،۰۰۰ تومان

راهنمای خرید:

نیمه حرفه ای

قیمت تا ۷،۹۳۰،۰۰۰ تومان

راهنمای خرید:

حرفه ای

قیمت بالای ۷،۹۳۰،۰۰۰ تومان

خرید هلی شات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.