انتخاب و خرید پهپاد

در دنیای امروز پهپاد ها جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند. در سالهای اخیر کشورهای بزرگ و کوچک دنیا بیش از پیش به اهمیت تکنولوژی پهباد ها و کارایی آنها در آینده صنعت و تکنولوژی دنیا پی برده اند. هر ساله بودجه بیشتری از طرف دولت ها به تحقیق و توسعه در زمینه صنایع پهپادی اختصاص یافته و این صنعت با سرعت بسیار زیادی در حال پیشرفت است. پهپادها در زمینه های نظامی، صنعتی، مخابراتی، ترابری، جاسوسی، نقشه برداری و هواشناسی مورد استفاده قرار می گیرند. اما جالب است بدانید که بیشترین کاربرد پهباد ها در دنیای امروز در زمینه سرگرمی می باشد. کمپانی های بزرگ و معتبر ساخت و تولید پهپاد در سالهای اخیر درآمد زیادی در زمینه پهپاد هایی که برای این منظور طراحی و تولید کرده اند، داشته و هر ساله سودآوری آنها افزایش پیدا می کند. این پرندگان جذاب بیش از هر زمان دیگری مورد توجه جوانان و نوجوانان در سرتاسر دنیا قرار گرفته و تبدیل به یکی از سرگرمی های بسیار پرطرفدار شده است. در کشور ما نیز مانند دیگر کشورها رغبت و اشتیلاق زیادی برای خرید پهباد بوجود آمده و این سرگرمی جذاب طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. در این شراط و با توجه به تنوع بسیار زیاد مدلهای پهباد موجود در بازار و سردرگمی خریداران، بر آن شدیم تا مطلبی با عنوان راهنمای خرید پهباد منتشر کرده تا بتوانیم شما را با انواع برند ها و امکانات پهپاد ها آشنا کرده تا با داشتن آگاهی و دید کامل، بتوانید انتخابی مناسب و دقیق داشته باشید. در کنار مطلب راهنمای خرید پهپاد، می توانید از مشاوره رایگان همکاران فنی ما در گروه ایران سایما استفاده کرده تا در نهایت با همراهی تیم مشاوره بتوانید آگاهی کاملی در زمینه خرید پهپاد کسب کرده و خریدی عاقلانه و منطقی و راضی کننده داشته باشید.

حراج!
۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۲,۶۹۰,۰۰۰ تومان۳,۲۹۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان
حراج!
در انبار موجود نمی باشد
حراج!
۸,۱۴۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۶,۴۵۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۴,۴۵۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۳,۶۵۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۵,۳۵۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۱۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان
۱۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان۱۳,۴۹۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
حراج!
۱۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان۱۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۲,۹۳۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۲,۳۳۰,۰۰۰ تومان

خرید پهپاد

انتخاب برند پهپاد

اولین قدم برای انتخاب مدل و خرید پهپاد انتخاب برند دستگاه می باشد. در بازار امروز دنیا کمپانی های زیادی در زمینه طراحی و تولید پهپاد و کوادکوپتر فعالیت می کنند. از بزرگترین و معتبرترین برندهای تولید پهپاد می توان به SYMA و MJX و DJI  اشاره کرد. بسته به نوع کاربری و استفاده خود از پهپاد میتوانید دستگاه های هر یک از این برند ها را مورد بررسی قرار دهید. در بین این برندها اگر قیمت و میزان هزینه ای که برای خرید پهپاد مد نظرتان است چندان مورد توجه نیست، پیشنهاد ما به شما خرید پهپاد های برند DJI می باشد. پرنده های این برند اگر چه در بین مدلهای مشابه خود از برندهای دیگر یک سرو گردن قیمت بالاتری دارند، برای افرادی که کاربری حرفه ای داشته مثل استودیوهای حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. اما اکثر کاربران پهپاد ها قصد استفاده خیلی حرفه ای از پهپاد یا داشتن دوربین فوق حرفه ای استودیوهای فیلمبرداری رو نداشته و هزینه خرید پهپاد هم جزء فاکتورهای مهم خرید پهباد برای آنها به شمار می آید. در کنار این موضوع با توجه به پیشرفت تکنولوژی و قرار گیری تکنولوژی های روز دنیا در پهباد های میان رده، نیازی به هزینه کردن بیش از اندازه در میان کاربران امروز پهپاد ها دیده نمی شود.

خرید پهباد

یکی از برندهای پهپاد شناخته شده حال حاضر دنیا  SYMA می باشد. خرید پهپاد از این برند دارای ارزش خرید و محبوبیت همگانی می باشد. با خرید پهپاد سایما می توان به نسبت هزینه ای که انجام می دهید، بیشترین امکانات و بالاترین کیفیت و دوام را داشته باشید. سایما حتی در بیشتر پهپاد های میان رده خود نیز تکنولوژی های روز و پیشرفته پهپاد را در نظر گرفته و از این جهت جذابیت زیادی در بین علاقمندان به سرگرمی های پروازی در سرتا سر دنیا پیدا کرده است. اگر قصد خرید پهپادی خوب و با کیفیت را دارید و تمایلی به هزینه کردن زیاد و بیش از اندازه در این زمینه ندارید، پیشنهاد ما به شما خرید پهپاد از مدلهای برند سایما می باشد. با خرید پهپاد های برند سایما با هزینه ای منطقی می توانید به تکنولوژی های روز پهپاد های حرفه ای دسترسی پیدا کرده و از بابت کیفیت و دوام هم، خیالتان آسوده خواهد بود.

در کنار پهباد های این برند، در سالهای اخیر کوادکوپتر ها و پهباد های جدیدی هم وارد بازار جهانی شده اند و فروش بسیار موفقی هم داشته اند. مجموعه ایران سایما در کنار محصولات این برند، محصولات پر فروش و با ارزش خرید بالا در رنجهای مختلف قیمتی را نیز موجود کرده و مورد بررسی تخصصی قرار داده است. بعضی از این دستگاه ها گزینه های بسیار ایده آلی جهت خرید پهپاد بوده و از کوادکوپتر های برند سایما در رنج قیمتی خود نیز ارزش خرید بالاتری دارند. برای داشتن آگاهی کامل راجب خرید پهپاد (کوادکوپتر) می توانید راهنمای خرید را مطالعه بفرمایید.

راهنمای خرید:

کوادکوپتر ارزان

قیمت تا ۳،۳۰۰،۰۰۰ تومان

راهنمای خرید:

نیمه حرفه ای

قیمت تا ۷،۹۳۰،۰۰۰ تومان

راهنمای خرید:

حرفه ای

قیمت بالای ۷،۹۳۰،۰۰۰ تومان

چه ویژگیهایی در خرید پهپاد را در نظر بگیریم؟

پهباد ها دارای امکانات و ویژگیهای بسیار متنوعی می باشند. در خرید پهباد های سایما، طبیعتا هر چه بیشتر هزینه کنید، امکانات بالاتری دریافت می کنید. اما در قدم اول باید نسبت به امکانات متنوع پهباد ها آگاهی و آشنایی کلی کسب کنید تا بسته با کاربری و سلیقه خود، بدانید که مایل هستید چه امکاناتی در پهباد شما وجود داشته و چه امکاناتی برای شما دارای اهمیت نمی باشند. این موضوع کمک میکند تا هزینه شما صرف امکاناتی از پهباد که مدنظر شما نیست و شاید هرگز مورد استفاده شما قرار نگیرد، نشود. در اینجا امکانات و ویژگی های پهباد ها را تیتروار مورد بررسی قرار میدهیم. برای آشنایی بیشتر با این امکانات می توانید به دیگر مطالب ما در قسمت مقالات و آموزش مراجعه کرده و یا بطور مستقیم از کارشناسان فنی ما در ایران سایما (از طریق تماس تلفنی یا واتساپ) مشاوره بگیرید. ویژگیها و امکانات پهباد ها عبارتند از:

 • سایز پهباد
 • جنس بدنه پهباد
 • قدرت دوربین پهباد
 • قابلیت چرخش دوربین
 • قابلیت FPV در پهباد
 • سیستم بازگشت خودکار به خانه
 • حرکت خودکار دور سوژه
 • دنبال کردن خودکار سوژه
 • قابلیت مسیر دهی از روی نقشه
 • تنظیم خودکار ارتفاع
 • هدلس مد در پهباد
 • قابلیت مانور ۳۶۰ درجه
 • سیستم حفاظت از ولتاژ پایین
 • تیکاف و لندینگ خودکار پهباد

خرید پهپاد

اهمیت قدرت باتری در خرید پهپاد

یکی از فاکتورهای اساسی در خرید پهپاد قدرت باتری دستگاه می باشد. از آنجا که مکانیسم حرکتی و پروازی پهپاد ها فرایندی پر انرژی بوده و شارژ زیادی از باتری مصرف می کنند، داشتن باتری قوی می تواند در داشتن تایم پروازی بیشتر کمک زیادی به شما کند. به یاد داشته باشید انتظار شما از تایم پرواز منطقی باشد. چرا که پهپاد های با باتری متوسط معمولا حدود ۵ دقیقه و پهباد های پیشرفته تر می توانند حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه تایم پروازی به شما بدهند. اگر چه این زمان، بسته به نوع استفاده و مانور شما به پهپاد میتواند کاملا متغیر باشد. اگر داشتن تایم پروازی بالا برایتان فاکتور مهمی هست، هنگام خرید پهپاد حتما به قدرت باتری توجه ویژه ای داشته باشید.

خرید پهپاد

اهمیت قدرت دوربین در خرید پهپاد

یکی دیگر از فاکتورهای اساسی هنگام خرید پهباد ، قدرت و کیفیت دوبین پهپاد می باشد. این فاکتور می تواند تاثیر زیادی در قیمت دستگاه شما داشته باشد. داشتن دوربین قویتر در ضبط کردن تصاویر و ویدئوهای با کیفیت نقش حیاتی دارد. این موضوع برای عده ای از کاربران که نیاز به دوربین قوی دارند مثل طبیعت گردان و سازندگان مستند های حیاط وحش و … حیاتی می باشد. اما برای کاربرانی که از پهبادشان کاربری سرگرمی دارند، برای خرید پهباد پیشنهاد ما داشتن دوربین با کیفیت متوسط می باشد. البته اگر قیمت پهباد چندان برای شما مهم نباشد، میتوانید هزینه بیشتری کرده و مدلهایی با دوربین حرفه ای تر را خریداری کنید.

خرید پهپاد

برای شروع چه مدلی مناسب تر است؟

به یاد داشته باشید اگر برای بار اول است که می خواهید پرواز با پهباد ها را تجربه کنید، نیازی نیست که دستگاهی حرفه ای و گران قیمت را جهت خرید انتخاب کنید. از آنجا که حرفه ای شدن در کنترل پهباد ها نیازمند تمرین است، ممکن است در اوایل کار شاهد برخوردهای مکرر یا سقوط پهباد خود باشید. از این جهت خرید پهباد ساده تر و میان رده تر می تواند تصمیمی منطقی بابت داشتن هزینه آموزش پایینتر برای شما باشد. اگر دوربیندار بودن پهباد برای شما اهمیتی ندارد و تمایل دارید با حداقل هزینه وارد دنیای سرگرمی های پروازی شوید، پیشنهاد ما به شما دو مدل X5 explore و X26 می باشد. اما اگر مایلید روی پهباد خود حتما دوربین داشته باشید، می توانید گزینه هایی بینظیر مثل X23W و Z3 و X5UW-D را در سبدتان برای خرید پهباد داشته باشد. برای مطالعه ریز توضیحات و امکانات این دستگاه ها می توانید به صورت مجزا وارد قسمت معرفی و توضیحات هر محصول شده و به مقایسه ویژگیها و قیمت آنها پرداخته تا به جمع بندی نهایی در خرید پهباد برسید.

خرید پهپاد

بین انتخاب دو یا چند پهباد مردد هستم

همانطور که میدانید برای خرید پهباد و انتخاب مدل آن باید اطلاعات جامعی درباره امکانات پهباد ها و مدلهای پهباد موجود در بازار بدست آورید. اما ممکن است بعد از همه این بررسی ها بین انتخاب یک یا چند مدل مردد بمانید. در این صورت بهتر است مجددا فاکتورهای اساسی تری که اهمیت بیشتری برایتان دارند را بررسی کنید. توجه به جدید تر بودن مدل دستگاه هم می تواند برای شما راهگشا باشد. از این جهت که هر چه پهبادی که میخرید از لحاظ سال تولید جدید تر باشد، چه از جهات ویژگیهای ظاهری و چه از جهت داشتن امکانات، دیرتر برای شما قدیمی شده و شباهت بیشتری به مدلهای تازه وارد به بازار خواهد داشت. همچنین جهت کسب اطمینان کامل در خرید پهباد مورد نظرتان می توانید بطور رایگان از مشاوره همکاران ما در قسمت فروش استفاده کرده و در نهایت خریدی با رضایت کامل را تجربه کنید.

خرید پهپاد

چطور از مقاومت بدنه و دوام پهباد مطمئن شوم؟

کیفیت جنس بدنه پهباد و داشتن مقاومت زیاد هنگام برخورد های احتمالی، یکی از فاکتورهای مهم مخصوصا برای مبتدیان در خرید پهباد می باشد. پلاستیک منعطف و ضربه پذیر، می تواند نگرانی شما را از آسیب های احتمالی پهبادتان کاهش داده و پروازهای امن تری را برایتان به ارمغان بیاورد. سایما در بیشتر پهباد های خود از جنس پلاستیک ABS استفاده کرده که برای این منظور بسیار ایده آل می باشد. همچنین داشتن گارد محافظ ملخ می تواند امنیت پهباد شما را به طور چشمگیری افزایش دهد. جنس بدنه ، شکل طراحی ظاهری و گارد محافظ ملخ میتواند فاکتورهای مهمی در خرید پهباد مخصوصا برای افراد مبتدی تر باشد.

خرید پهپاد

پهپاد مناسب گردشگری

گردشگران و طبیعت گردان از طرفداران پروپاقرص پهپاد ها و هلی شات ها می باشند. عکاسی و فیلمبرداری از مناظر طبیعی بدون محدودیت مانوردهی و از ارتفاع بالا تجربه ایست که هر گردشگری علاقمند به داشتن آن می باشد. همچنین به پرواز درآوردن پهپاد در ارتفاع می تواد در تعیین مسیر و دیدن وضعیت مسیر کمک زیادی به گردشگران و طبیعت گردان کند.

در صورتی که مایل به استفاده از پهپاد یا هلی شات به منظور طبیعتگردی هستید، پهپاد شما باید دارای امکانات و ویژگیهای مناسب این کار باشد. داشتن GPS، دوربین حرفه ای و با کیفیت و قابل حمل بودن دستگاه از ویژگیهای مهم و حیاتی برای شما هنگام خرید پهپاد می باشد.

خرید پهپاد

خرید پهپاد

خرید پهپاد یا همان کوادکوپتر بعد از تحقیق و مشاوره و کسب اطمینان در انتخاب مدل بنظر پروسه راحتی می رسد. اما همانطور که می دانید در سالهای اخیر بازار اجناس فیک و های کپی بسیار داغ شده و تقریبا برای تمام اجناس حتی در برندهای کمتر شناخته شده هم مدلهای تقلبی به بازار سرازیر شده اند.جدای از موضوع محصولات فیک، در سالهای اخیر عده ای از واردکنندگان متفرقه اقدام به واردات محصولات برگشتی از کارخانه برند سایما کرده اند و بازار ایران را مملو از محصولات درجه ۲ و برگشتی از کارخانه این برند کرده اند. پیشنهاد ما برای خرید پهپاد سایما، خرید از فروشگاههای معتبر و یا نمایندگی رسمی و انحصاری محصولات سایما در ایران ” ایران سایما ” می باشد. با خرید پهپاد از مجموعه ایران سایما، علاوه بر اطمینان از اورجینال بودن و اصالت کالا، میتوانید از مهلت تست پهپادهای این شرکت هم استفاده کرده و خریدی مطمئن و دلپذیر داشته باشید. همچنین در آینده و در صورت نیاز به تعمیر و قطعات یدکی، ایران سایما پشتیبانی قابل اتکا برای تامین قطعات یدکی پهپاد شما بوده و در تمام مراحل خرید پهباد و تعمیرات از شما پشتیبانی می کند.

خرید پهباد

جمع بندی

در این مقاله سعی شده به کاربر دید مناسبی در رابطه با خرید پهپاد داده شود. جهت آشنایی دقیق با امکانات و ویژگی های پهپاد ها می توانید از مقاله راهنمای جامع خرید کوادکوپتر استفاده کنید. همچنین با مطالعه ویژگیهای پهپاد های مختلف که در توضیحات معرفی محصول آنها به تشریح آمده است، می توانید امکانات مطلوب و مورد علاقه خود را در پهپاد های مختلف مطالعه کرده و با دیدی باز انتخاب خود را انجام دهید. در تمام این مراحل مشاوران ما در ایران سایما بطور رایگان در دسترس شما بوده تا بتوانید انتخابی دقیق و دلچسب داشته باشید.

راهنمای خرید:

کوادکوپتر ارزان

قیمت تا ۳،۳۰۰،۰۰۰ تومان

راهنمای خرید:

نیمه حرفه ای

قیمت تا ۷،۹۳۰،۰۰۰ تومان

راهنمای خرید:

حرفه ای

قیمت بالای ۷،۹۳۰،۰۰۰ تومان

خرید پهپاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.