چند روز پیش مشکلی عجیب برای ارتش آمریکا به وجود آمد:

در روز ۳۱ ژانویه، ارتش یک پهباد با ارزش حدود ۴۵۰ پوند را به پرواز در آورد، اما در ۵ شنبه همان هفته ارتباط پهباد با بخش کنترل از راه دور ارتش قطع شد.
ارتش یک هواپیمای بدون سرنشین، (پهباد) را در صحرای آریزونا برای یک ماموریت آموزشی به پرواز در آورد. اما پس از چند روز با ایجاد نویزهای عجیب در رادار های ارتباطی این پهباد با مرکز کنترل، کم کم پهباد از کنترل ارتش خارج شد و سقوط کرد.
نکته جالب درباره پهباد ها این است که: پهباد ها معمولا دارای طیف وسیع ارتباطی حدود ۷۷ مایل هستند، این طیف به قدری زیاد هست که نیروهای ارتش فکر از کار افتادن ارتباط را هم نمی کردند.
پس از این اتفاقات عجیب و سقوط پهباد نیروهای ارتش اطراف منطقه را برای پیدا کردن یک قطعه از پهباد جستجو کردند و در همین حین پهباد را تیکه تیکه در جایی حوالی جنوب آریزونا یافتند.

و اما نکته جالب اینجاست که :

ارتش به کلی تحت تاثیر قرار گرفت! خلائی در کار آن ها ایجاد شده بود.
این پهباد با طول بال ۲۰ فوت و هزینه ۱.۵ میلیون دلاری، ۶۳۲ مایل به سمت کلرادو صعود کرده بود. و در آن ارتفاع با درختی شکسته برخورد می کند که همین سبب سقوط و از بین رفتن پهباد می شود.
برای آزمایش دوباره ارتش ۴۵۰ پوند هزینه کرده تا جایی مناسب تر از آسمان آریزونا آزمایشات خودش را انجام دهد صورت گیرد. درست زمانی که ارتش آدرحال نتیجه گیری از آزمایشات خودش بود، دوباره پهباد با چیزی، فراتر از سطح زمین برخورد کرد که باعث سقوطش شد!

آیا کار موجودات فرازمینی بوده ؟!

شاید ما باید پهبادها را طوری طراحی کنیم که هنگام پرواز دیده نشوند! شاید در این ماجراها موجودات فرازمینی نقش داشته باشند!
شاید پهباد خودش راهش را برای رسیدن به مسابقات کانادا کج کرده است!
شاید ما باید خوشحال باشیم که پهباد توانسته تا کلرادو برسد!
اما با این حال نمیتوان این اتفاقات را، اتفاقاتی معمولی و رایج محسوب کرد!
به هر حال ارتش نه توضیح داد که چگونه و چرا پهبادها از کنترل خارج شدند و نه توضیح داد چگونه پهباد قرار است ۵۵۵ مایل آن طرف تر به ما برسد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *