یکی از سرگرمی های جدید این روزها که در بین همه سنین پرطرفدار می باشد کوادکوپتر ها می باشند. کوادکوپترها در سایزها و مدلهای مختلفی تولید و روانه بازار شده است. کوادکوپترهای دوربیندار یا هلیشات ها یکی از انواع کوادکوپترها می باشد که اخیرا بسیار محبوب شده اند. همچنین کوادکوپترها از لحاظ اندازه هم تقسیم بندی می شوند. شاید بتوان کوادکوپترهای مینی را یکی از محبوبترین انواع کوادکوپتر نامید. خرید کوادکوپتر کوچک مخصوصا برای کودکان و افرادی که برای اولین بار قصد خرید و استفاده از کوادکوپتر ها را دارند می تواند گزینه ای مقرون به صرفه و مناسب باشد.

کوادکوپتر کوچک

انواع کوادکوپتر

کوادکوپتر ها را به روشهای مختلفی تقسیم بندی میکنند. یکی از این از روشها بر اساس کاربرد آنها می باشد. مثل پهباد های صنعتی، سمپاش، هواشناسی، نظامی و … یکی دیگر از انواع تقسیم بندی کوادکوپترها بر اساس سایز آنها می باشد. بعضی از کاربران کوادکوپترها تمایل به داشتن سایزهای کوچک این پرندگان را دارند. کوادکوپتر کوچک مخصوصا برای کودکان جذابیت داشته و با توجه به مهارت کمتر کودکان در کنترل کوادکوپترها می تواند گزینه ای اقتصادی برای ورود به دنیای کوادکوپترها و سرگرمی های پروازی باشد. همچنین خرید کوادکوپتر کوچک می تواند مزیت های دیگری هم داشته باشد. در ادامه به بررسی مزیت های خرید کوادکوپتر کوچک می پردازیم.

کوادکوپتر کوچک

پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات جامع و داشتن آگاهی کامل قبل از خرید کوادکوپتر مقاله زیر را مطالعه بفرمایید:

راهنمای جامع خرید کوادکوپتر

مزیت های کوادکوپترهای کوچک

خرید کوادکوپتر کوچک می تواند مزیت های زیادی داشته باشد. اینکه کوادکوپتر شما کوچک باشد یا بزرگ بستگی به کاربرد شما از این دستگاه دارد. اگر به دنبال عکاسی یا فیلمبرداری حرفه ای با این دستگاه باشید قطعا کوادکوپترهای سایز مینی نمی توانند گزینه مناسبی برای شما باشند. چرا که دوربینهای حرفه ای جهت عکاسی و فیلمبرداری وزن بیشتری داشته و کوادکوپتر مینی توان حمل وزن آنها را نخواهد داشت. اما اگر کاربری شما از این دستگاه سرگرمی باشد، کوادکوپترهای مینی می توانند مزیتهایی برای شما داشته باشند.

خرید کوادکوپتر کوچک

هزینه کمتر

اگر چه استفاده از کوادکوپترها مخصوصا در بین کودکان و نوجوانان بسیار رایج شده است، اما نمی توان به راحتی از کنار هزینه های این تفریح جذاب هم عبور کرد. یکی از راههای کاهش هزینه برای ورود به دنیای سرگرمی های پروازی و کوادکوپترها خرید کوادکوپترهای سایز مینی است. کوادکوپترهای مینی اگر چه سایز کوچکتر و قیمت پایینتری دارند. اما لزوما به معنای داشتن امکانات پایینتر نیست. این کوادکوپترها بسته به مدلشان امکانات متفاوتی دارند. این امکانات متفاوت می تواند در زمینه هایی مثل امکانات کنترلی دستگاه و قدرت دوربین آنها باشد. پس اگر برای ورود به دنیای کوادکوپترها به دنبال خرید کوادکوپترهای کوچک هستید، نگران کم بودن امکانات کنترلی و قدرت دوربین آن نباشید. چراکه بسته به انتخاب شما، دستگاه شما می تواند سطح امکانات متفاوتی داشته باشد و از این جهت محدودیت زیادی نخواهید داشت.

کاهش هزینه کوادکوپتر

جذابیت بالا

طراحی کوادکوپترهای امروز به سمت کوچکتر شدن سایز این دستگاه ها می رود. یکی از دلایل آن اقبال عمومی و سلیقه کاربران می باشد. امروزه در دنیای تکنولوژی سلیقه و ذائقه کاربران بطور کلی در حال رفتن به سمت دستگاه های کوچکتر می باشد. پیشرفت تکتولوژی می تواند سخت افزار قوی تر و امکانات بیشتری را در حجم و سایز کمتری ارائه دهد. از این رو بطور کلی داشتن کوادکوپترهای کوچک می تواند به شرط کم نشدن امکانات و کارایی یک مزیت به حساب آید. سایز کوچکتر کوادکوپتر اگر چه در گذشته بیشتر برای کودکان و نوجوانان جذابیت داشته ، در زمان فعلی و با توجه به طراحی های جدید برندهای تولید کننده کوادکوپتر، تبدیل به جذابیتی همگانی شده است. اگر به دنبال خرید کوادکوپتر هستید و انتخاب شما کوادکوپتر کوچک است، بدانید که به احتمال زیاد در سالهای آینده مدلهای جدیدی که وارد بازار می شوند، شباهت بیشتری به دستگاه سایز کوچک شما خواهند داشت.

کوادکوپتر کوچک

حمل و نقل راحت

یکی دیگر از مزیت های مهم خرید کوادکوپتر کوچک راحتی بیشتر حمل و نقل آنها می باشد. اگر به دنبال استفاده از کوادکوپترتان در فضای باز و تفریحات در طبیعت باشید، این فاکتور می تواند برای شما کاملا حیاتی باشد. کوهنوردان و طبیعت گردان حساسیت زیادی در انتخاب لوازم خود دارند تا وزن بار خود را به حداقل برسانند. در چنین شرایطی حمل کوادکوپترهای با سایز بزرگ می تواند چالشی بزرگ و دردسری غیر قابل چشمپوشی باشد. از این جهت انتخاب و خرید کوادکوپتر کوچک می توان گزینه ای عالی مخصوصا برای افرادی که حمل و نقل راحت برایشان فاکتوری مهم است، باشد.

حمل و نقل راخت کوادکوپتر کوچک

خرید کوادکوپتر کوچک از چه برندی بهتر است؟

در حال حاضر شرکت ها و برند های زیادی در حال تولید و عرضه کوادکوپترها به بازار جهانی هستند. در چنین شرایطی خرید کوادکوپتر می تواند برای علاقمندان به این سرگرمی جذاب تبدیل به چالشی گیج کننده شود. اما جای نگرانی نیست. چرا که در بین ۳ برند محبوب و پرفروش کوادکوپترها در دنیا، محصولات برند syma جذابیت بالاتری در ارزش خرید دارند. به این معنی که بسته به هزینه ای که برای خرید محصولات این برند انجام می دهید، امکانات و کیفیت بسیار بالاتری به نسبت محصولات سایر برندها در همان رنج قیمتی دریافت خواهید کرد. همین موضوع باعث محبوبیت و جذابیت بسیار زیاد این برند در سرتاسر دنیا شده است. البته در سالهای اخیر محصولات متنوعی به لیست کوادکوپتر های مینی پرفروش در دنیا اضافه شده و فروش موفقی هم داشته اند. از بین این محصولات می توان به E58 se اشاره کرد که فروش بسیار موفقی در فروشگاه های معتبر جهانی داشته است. در ادامه مدلهای پرطرفدار تر کوادکوپتر های کوچک را معرفی خواهیم کرد.

 

معرفی مدلهای پرطرفدار کوادکوپتر کوچک

اگر به دنبال خرید کوادکوپترهای مینی باشید، گزینه های زیادی برای شما وجو خواهد داشت. اما نگران نباشید. همکاران ما در واحد فنی مجموعه ایران سایما با تست و بررسی عملکرد این محصولات پیشنهادات ویژه ای برای علاقمندان به این سرگرمی جذاب را تهیه کرده اند. در انتخاب این مدلها علاوه بر عملکرد در تستهای کارشناسانان ایران سایما ، رضایت عمومی مشتریان و کاربران این مدل کوادکوپترها نیز لحاظ شده است.

حراج!
۲,۶۹۰,۰۰۰ تومان۳,۲۹۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۲,۹۳۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۲,۳۳۰,۰۰۰ تومان
حراج!
۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان
حراج!
در انبار موجود نمی باشد
حراج!
۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان
حراج!
در انبار موجود نمی باشد
حراج!
در انبار موجود نمی باشد

خرید کوادکوپتر کوچک

متاسفانه در سالهای اخیر و با توجه به ورود حجم زیادی از محصولات برگشتی کارخانه و تقلبی برند سایما به ایران، خرید کوادکوپتر و تشخیص اصل و فیک این محصولات تبدیل به چالشی مهم برای خریداران این دستگاه ها شده است. در چنین شرایطی توصیه ما به شما علاقمندان به کوادکوپترهای سایما، خرید کوادکوپتر کوچک سایما فقط از نمایندگی رسمی محصولات سایما در ایران “ایران سایما” می باشد. با خرید محصولات پروازی از نمایندگی رسمی سایما ، علاوه بر داشتن ضمانت اورجینال، تا ۲ سال هم خدمات پس از فروش خواهید داشت.

کوادکوپتر کوچک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.