معرفی علائم نامگذاری کوادکوپتر های سایما

مفهوم کلمات به کار رفته در نامگذاری کوادکوپتر های سایما

کوادکوپتر ایران سایما

با توجه به سوالات زیادی که کاربران عزیز در خصوص چرایی نامگذاری کوادکوپتر های سایما داشتند ، بر این شدیم تا در این مقاله توضیحاتی در خصوص کلمات به کار رفته در نامگذاری کوادکوپتر های سایما بدهیم :

کلمات بکار رفته در خصوص نوع پرواز

H : کوادکوپتر های سایما که در نام آنها از کلمه H استفاده شده است ، قابلیت تنظیم ارتفاع خودکار دارند ، یعنی زمانی که شما دستتان را از گاز بر می دارید ، کوادکوپتر در همان ارتفاع بصورت معلق خواهد ماند .

U : کوادکوپترهایی که در نامگذاری آنها از کلمه U استفاده شده است ، علاوه بر قابلیت تنظیم ارتفاع خودکار ، دکمه ای برای بلند شدن (take off) و نشستن (landing) خودکار نیز دارند .

S : کوادکوپترهای ۲۰۱۷ سایما ، مدلهای X8SW و X8SC نیز ، علاوه بر قابلیت تنظیم ارتفاع خودکار ، دکمه ای برای بلند شدن (take off) و نشستن (landing) خودکار دارند . همچنین قابلیت کنترل بوسیله موبایل در کوادکوپتر x8sw موجود می باشد

کلمات به کار رفته در خصوص دوربین

C : دوربین های بکار رفته در کوادکوپترهایی که نام آنها دارای کاراکتر C می باشد ، فاقد ارسال تصویر هستند و فقط تصاویر را روی مموری کارت میکرو اس دی ذخیره می کنند .

W : کوادکوپتر هایی که در نامگذاری آنها از کلمه W استفاده می شود ، دارای ارسال تصویر لحظه ای از طریق Wifi می باشند که برد انتقال تصویر ۲۰ متر (یک ساختمان ۸ طبقه) تا ۱۰۰ متر (شرایط ایده آل و فاقد نویز در محیط) می باشد .

نکته : ? برای دیدن تصویر نیازی به اینترنت ندارید. با استفاده از برنامه Syma FPV که بر روی موبایل شما نصب میشود و از طریق پروتکل Wifi Direct انتقال تصویر صورت می پذیرد.

G : دوربین های ۸ مگاپیکسل فاقد قابلیت ارسال تصویر لحظه ای و قابل ارتقاع با دوربین های ورزشی مثل Gopro . در این کوادکوپتر ها Mount دوربین ورزشی وجود دارد . همچنین قابلیت نصب گیمبال نیز در آنها وجود دارد .

دیدگاه‌ها ۰

*
*